بیمارستان های طرف قرارداد

بیمارستان های طرف قرارداد

بیمارستان نیکان

بیمارستان نیکان یکی از بهترین بیمارستان های خصوصی تازه تاسیس در کشور می باشد که سطح ممتاز و 5 ستاره و در کنار سازه ای زیبا همچنان در حال گسترش و پیشرفت است ، از بخش هایی منطبق با آخرین استاندارهای روز دنیا بهره میبرد و با توجه به تیم مدیریتی بسیار خبره و با سابقه بسیاری از مشکلات سایر بیمارستانهای همردیف را ندارد.

بیمارستان های طرف قرارداد

از امتیازات بسیار مهم این بیمارستان جدای از فضای فیزیکی و کیفیت بالا میتوان از وارد ذیر نیز یاد کرد :

  1. اتاق عمل استاندارد با فضای مناسب و تجهیزات به روز ، پیشرفته و منظم
  2. تیم بیهوشی بسیار مجرب و توانمند
  3. این بیمارستان تقریبا تمام امکانات تشخیصی و تمام فوق تخصص های حال حاضر در کشور را دارا بوده و بخش تصویر برداری و پزشکی هسته ای آن در سطح کشور کم نظیر بوده به گونه ای که در برخی موارد منحصر به فرد است ( به عنوان مثال تنها مرکزی است که امکان انجام CT-SCAN در بیماران بالای 120 کیلوگرم را دارد.
  4. این بیمارستان یکی از مجهزترین و بهترین بخش های مراقبت های ویژه (ICU – CCU) را دارا بوده ، به گونه ای که از نظر خدمات و مراقبت برای بیماران با ریسک بالا یا با شرایط نامناسب ، در کشور بینظیر است.
  5. بهترین بخش قلب و متخصصین و فوق تخصص های قلب را بصورت 24 ساعته در اختیار داشته و در صورتیکه هر زمان بیمار مشکل قلبی پیدا کند بدون فوت وقت به بهترین فوق تخصص های قلب و حتی جراح های قلب آماده خدمت رسانی می باشند.
  6. داروخانه تخصصی این بیمارستان که توسط داروسازان زبده و بسیار متعهد اداره می شود تمام تجهیزات ، داروها و اقلام پزشکی مورد نیاز حتی آنهایی که در سایر نقاط نایاب است را دارا بوده و از این نظر احساس اطمینان بسیار خوبی به جراح و تیم جراحی می دهد و نیازی نیست که همراهان و خانواده بیمار به فکر تهیه موارد مورد نیاز باشد یا برای یک نسخه ی بیمارشان سرگردان داروخانه های داخل شهر شوند بگونه ای که اگر چیزی در داروخانه نیکان موجود نباشد احتمال قریب به یقین در کل کشور نایاب است. (در حال حاضر روزهای عمل اینجانب در بیمارستان نیکان روزهای یکشنبه و دوشنبه می باشد.)
  7. این بیمارستان با دارا بودن فضای باز دارای پارکینگ مناسب برای بیماران بوده و استفاده از خودرو شخصی به راحتی امکانپذیر است.
  8. روزهای دوشنبه ظهر قبل از شروع عمل های آن اینجانب در کلینیک تخصصی بیمارستان نیکان آماده خدمت رسانی می باشم.

آدرس : اقدسیه - ابتدای بلوار ارتش - ورودی اراج - خیابان 22 بهمن - شماره 6 - بیمارستان نیکان
تلـــــفن: 14 - 22981710

بیمارستان مهراد

بیمارستان مهراد با 249 تخت فعال دارای کلیه بخش های تخصصی و بیشتر رشته های فوق تخصصی می باشد.

این بیمارستان از جمله بیمارستان های خوش نام و قدیمی تهران است که هنوز هم پزشکان معروف و متبحر فراوانی در آن مشغول به فعالیت هستند. از نقاط قوت این بیمارستان وجود پزشکان بسیار معروف در رشته های مختلف و تجهیزات اتاق عمل به روز و پیشرفته می باشد ولی از نظر خدمات پرستاری ، بخش های ویژه ، ساختمان بیمارستان و بخش های تصویربرداری و تشخیص ( نسبت به نیکان) دچار ضعف می باشد. این بیمارستان نیز رتبه ممتاز در کشور داشته و 4 ستاره می باشد.

این بیمارستان از ابتدا درجه یک شناخته شده و اکنون نیز از حیث ارائه خدمات درمانی و کیفیت آن ممتاز است و در حال حاضر 69 نفر از ورزیده‌ترین و مجرب‌ترین پزشکان کشور به عنوان سهامدار در درمان بیماران مراجعه کننده به بیمارستان فعالیت می‌نمایند.

همچنین دستگاه لاپاراسکوپی بیمارستان مهراد در خاورمیانه بی نظیر و در اروپا کم نظیر است.

آدرس: خیابان استاد مطهری - خیابان میرعماد - نبش کوچه ششم
تلـــــفن: 9 - 88747401
بیمارستان های طرف قرارداد

بیمارستان فرمانیه

بیمارستان فرمانیه نیزاز جمله بیمارستان های خصوصی تازه تاسیس در تهران است ، این بیمارستان با توجه به فضای فیزیکی محدود امکانات محدودی دارد و علارغم داشتن اتاق عمل بسیار پیشرفته و مجهز (از نظر لاپاراسکوپی و برای عمل های جراحی چاقی) اما از نظر فضای فیزیکی بخشهای عادی ، خدمات پرستاری ، خدمات بخش های ویژه ، امکانات تصویربرداری و تشخیص و از نظر داشتن پزشکان متبحر در سایر رشته ها ضعیف تر از مهراد و نیکان است. لذا در بیمارانی که به دلیل سن بالاتر از 55 سال و مشکلات جانبی نظیر ریوی ، قلب ، دیابت و کلیوی و..... احتمال نیاز به خدمات پزشکان رشته های دیگر و یا خدمات خاص تصویربرداری نظیر MRI یا اسکن هسته ای یا خدمات بخش های ویژه دارند بهتر است برای احتیاط بیشتر در بیمارستان نیکان یا مهراد عمل شوند.

این بیمارستان نیزاز نظر رتبه بندی ممتاز بوده و 3 ستاره از نشر هتلنیگ بیمارستانی می باشد. نقطه قوت این بیمارستان قرار داد وسیع با انواع بیمه های تکمیلی و به صرفه تر بودن است. اگر چه امروزه تمام بیمارستان ها تعرفه یکسان طیق تعرفه وزارت بهداشت دارند ولی به دلیل هتلینگ ارزان تر این بیمارستان اندکی به صرفه تر است.

آدرس : تهران - چهار راه فرمانیه - ابتدای خیابان فرمانیه - پلاک 20
تلفن : 28152000
بیمارستان های طرف قرارداد